Facebook
Иновативно екоучилище

Организация на ОРЕС за I-XII клас за периода от 07.02 до 13.02.2022 г.

 

Съгласно информация от официалния сайт на МОН (https://mon.bg/bg/news/4667) за периода от 07.02 до 13.02.2022 г. в училищата на територията на обл. София-град се въвежда следната организация на учебния процес:

  • учениците от I до IV клас ще се обучават присъствено;
  • учениците от V, VI, VIII, IX и XI клас ще се обучават присъствено;
  • учениците от VII, X и XII клас ще се обучават в електронна среда (ОРЕС).

Присъственото обучение  ще се провежда при тестване един път в седмицата.

В клас без тест могат да влязат всички ученици със „зелен сертификат“ за ваксинация, за преболедуване или за наличие на антитела.

Продължителност на обучението в часовете за ОРЕС:

Прогимназиален етап – часове с времетраене от 30 минути

Гимназиален етап – часове с времетраене от 40 мин.

 - Изображение 1