С гордост споделяме, че директорът ни г-жа Антоанета Кръстанов бе удостоена с престижната грамота „Неофит Рилски“ – едно от най-високите отличия в българското образование.
Това признание е оценка за усилията, професионализма и отдадеността на цялата училищна общност.
Продължаваме да работим с мотивация, отговорност и визия за качествено образование и успехите на нашите ученици.