Режим на обучение за учениците от I до XII клас в училищата на територията на София – град за периода 24 – 30 януари 2022 г.:
1. Присъствено да се обучават учениците от I до IV клас и от VII, X и XII клас.
2. Преустановявам присъствения учебен процес за учениците от V, VI , VIII, IX и XI клас. Обучението от разстояние в електронна среда за тези ученици се организира със
заповед на министъра на образованието и науката.