По повод Първи ноември – Ден на народните будители, на 19.11.2014 г., на тържествена церемония в зала „България“, РИО – София-град връчи ежегодните награди за цялостна дейност, заслуги и принос към столичното образование на служители в РИО, директори, помощник-директори и учители от столични училища.
С пластика (СОВА) и грамота за заслуги към столичното образование беше наградена Антоанета Кръстанова – директор на 40 СОУ „Луи Пастьор“.